Menu

Торгівельні умови

Терміни та визначення.

Справжній Публічний договір є публічною пропозицією компанії CELO s.r.o. на адресу Покупця, що містить всі умови купівлі-продажу Товарів в інтернет-магазині www.ziloo.com.uaі умови користування інтернет-магазином www.ziloo.com.ua.

Продавець - словацька компанія CELO s.r.o. (юридична адреса Dlhá Lúka, Hlavná 8, 08501, Bardejov, Slovakia. ID: 48114073).

Покупець - фізична або юридична особа, що є дієздатною та має достатньо необхідних повноважень, і приймає цю публічну оферту а умовах справжньої оферти, користуючись інтернет-магазином.

Товар - об’єкт згоди сторін, перелік назв асортименту, представлений в Інтернет-магазині.

Інтернет-магазин - сайт www.ziloo.com.ua, що належить Продавцю.

Реєстрація - добровільна згода Покупця надати свої данні Продавцю, для обробки замовлення покупця, згідно цій домовленості.

Післяплата - оплата суми замовлення Покупцем, в момент отримання посилки з замовленням, службі доставки.

Загальні угоди.

 1. Відносини сторін Договору регулюються даною угодою (публічною офертою).

 2. Відносини в галузі захисту прав Покупців регулюються згідно діючому закону і нормативним актам країни Покупця.

 3. Відносини в області захисту персональний даних регулюються діючим законом і нормативними актами країни Продавця.

Реєстрація в Інтернет-магазині.

Оформити замовлення в Інтернет-магазині можна без реєстрації. Реєстрація не є обов’язковою.

 1. Реєстрація Покупця відбувається з допомогою спеціальної форми, розміщеної в Інтернет-магазині. Форма передбачає отримання від Покупця таких даних: ПІБ, адреса доставки, адреса для відправлення рахунку, електронна адреса, номер телефону, дата народження або інші додаткові дані.

 2. Після заповнення форми реєстрації всі дані про Покупця зберігаються в базі даних Продавця, на його власних серверах, розміщених на території Чеської республіки.

 3. Продавець не несе відповідальності за неточність введених Покупцем даних при реєстрації.

 4. Покупець має можливість відкоригувати введені ним дані / змінити їх в своєму особистому кабінеті, після того, як ввійде в Інтернет-магазин.

 5. Після закінчення Реєстрації, Покупцеві на адресу електронної пошти прийде повідомлення з реєстраційними даними для входу в Інтернет-магазин.

 6. Для входу в Інтернет-магазин Покупець використовує спеціальну форму, розміщену в Інтернет-магазині, вводячи вказаний ним при Реєстрації логін та пароль.

 7. Зареєстровані Покупці мають спеціальні превілегії, можуть приймати участь в програмах лояльності, а також можуть отримувати інформацію про спеціальні акції і знижки, які діють тільки для зареєстрованих Покупців.

 8. Покупець сам несе відповідальність за збереження свого логіна та пароля, для входу в Інтернет-магазин. Продавець не несе відповідальності за дії, вчинені після передачі Покупцем логіна та пароля третім особам.

 9. Покупець може в будь-який час видалити свій профіль з сайту, так само і видаляться всі його дані з серверу Продавця.

Предмет договору і ціна Товару.

 1. Всі ціни вказані на сайті, в Інтернет-магазині Продавця остаточні та фіксовані, до моменту здійснення покупки. Після здійснення покупки ніяка додаткова вартість на Товар не нараховується.

 2. Ціни в Інтернет-магазині можуть вказуватися в різних валютах. При оплаті Товару післяплатою, ціна завжди вказується в національній валюті Покупця, і Покупець сплачує цю суму в режимі післяплати. При оплаті Товару банківською карткою, електронними грошима, або при оплаті PayPal, ціни можуть вказуватись в EUR або USD. Покупці, в цьому випадку, сплачують вказану суму у вказаній валюті, по перерахунку на активний курс банку, за допомогою картки якого Покупець сплачує за покупку.

 3. Ціни, вказані в Інтернет-магазині, можуть щоденно змінюватись, залежно від курсу валют країни Покупця, на валютному ринку. Але ці зміни цін не впливають на ціну Товарів, які вже замовив Покупець і замовлення повністю сформоване.

 4. Всі Товари, які є в асортименті Інтернет-магазину та на складі Продавця, ці пропозиції Інтернет-магазину завжди активні.

 5. В вартість Товару не входять додаткові послуги, такі як: доставка Товару, додаткова упаковка Товару, або додаткова страховка, якщо в пропозиції до даного Товару не вказано по-іншому.

 6. Продавець передає, а Покупець приймає оплачений Товар на умовах договору (публічної оферти).

 7. Право власності на Товар переходить до Покупця з моменту фактичної передачі (доставки) Товару Покупцеві, і оплати Покупцем повної вартості Товару.

Момент заключення договору.

Умови даної публічної оферти вважаються прийнятими Покупцем в момент реєстрації Покупця в Інтернет-магазині, або в момент оформлення замовлення Покупцем в Інтернет-магазині. Покупець, який оформив замовлення в Інтернет-магазині Продавця, розглядається як особа, що уклала з Продавцем справжній договір (публічної оферти).

Знижки та акції.

 1. Продавець має право публікувати в Інтернет-магазині або на інших сайтах, що належать Продавцеві, різного роду акції та знижки на товар.

 2. Знижки можуть мати обмеження строку дії знижок, умову мінімальної суми покупки, або інші обмеження.

 3. Якщо знижка або акція має обмеження в різного виду умовах, без виконання цих умов Покупець не має права на використання знижки.

 4. Знижки або акції можуть діяти лише для покупців, зареєстрованих в Інтернет-магазині Продавця. В даному випадку не зареєстровані Покупці не мають права на використання знижки або акції.

 5. Знижку або акцію Продавець може анонсувати на самому сайті Інтернет-магазину Продавця, в e-mail розсилках, за допомогою СМС повідомлень, або на інших сайтах, які належать Продавцю, або його партнерам.

Продавець зобов’язаний.

Продавець зобов’язаний з свого боку забезпечити виконання всіх своїх зобов’язань перед Покупцем відповідно до справжнього договору (публічної оферти). Продавець залишає за собою право невиконання своїх обов’язків перед Покупцем, у випадку виникнення форс-мажорних обставин, вказаних у справжньому договорі (публічній оферті).

Покупець підтверджує.

 1. Покупець, своєю реєстрацією в Інтернет-магазині Продавця, або створенням замовлення в Інтернет-магазині Продавця, підтверджує свою згоду з умовами публічної оферти і приймає їх в повному обсязі.

 2. Дозвіл на обробку даних дає Покупець в момент Реєстрації в Інтернет-магазині Продавця, або в момент оформлення замовлення в Інтернет-магазині Продавця. Цей дозвіл діє увесь час існування особистого профілю Покупця в Інтернет-магазині Продавця. Дозвіл на обробку особистих даних відміняється в момент видалення особистого профіля Покупця в Інтернет-магазині Продавця. Цей крок може зробити Покупець або Продавець.

 3. Покупець підтверджує, що він ознайомлений (без додаткового повідомлення) про цілі збору даних, а також про те, що Продавець може передати ці дані третім особам, не змінюючи цілі збору і використання даних (наприклад обробка замовлення).

 4. Під обробкою даних маються на увазі: дані Покупця введені при Реєстрації в Інтернет-магазині Продавця, дані введені Покупцем в будь-якій формі в Інтернет-магазині Продавця, або дані введені Покупцем на інших сайтах, які належать Продавцеві, або дані передані Покупцем будь-яким іншим способом Продавцю, включаючи отримання цих даних, обробку, синхронізацію, уточнення (зміну), накопичення, використання, блокування, знищення даних, активацію і збереження цих даних на серверах Продавця. Під обробкою, також мається на увазі використання цих даних для проведення маркетингових досліджень і просування послуг Продавця на ринку, шляхом здійснення контакту з Покупцем за допомогою різних засобів зв’язку (пошта, електронна пошта, СМС, телефон, мережа інтернет, соціальні мережі).

 5. Покупець згоден і дозволяє Продавцеві і довіреним особам Продавця обробляти персональні данні Покупця, за допомогою автоматизованих систем управління базами даних, а також іншими програмними засобами, спеціально розробленими на замовлення Продавця. Продавець використовує наступні способи обробки (включно, але, не обмежуючись): автоматичне звірення/перевірка поштових кодів з базою поштових кодів, автоматична перевірка написання назв вулиць, населених пунктів, автоматична перевірка реєстрації, уточнення даних з Покупцем, шляхом телефонного, поштового зв’язку з Покупцем, або за допомогою контакту через мережу Інтернет. Покупець погоджується з тим, що для виконання Продавцем умов справжнього Договору, персональні дані покупця, отримані Продавцем, можуть бути передані третім особам, яким Продавець може доручити доставку/обробку персональних даних Покупця згідно договору, укладеного з такими особами, при умові дотримання вимог нормативних актів України, про забезпечення цими третіми особами конфіденційності персональних даних і безпеки персональних даних, під час їхньої обробки. При передачі зазначених даних Покупця , Продавець попереджає осіб, які отримують персональні дані Покупця , про те , що ці дані є конфіденційними і можуть бути використані лише в цілях , для яких вони повідомлені , і вимагають від цих осіб додержання цього правила. Покупець має право запитати у Продавця уточнення / повну інформацію про свої персональні дані, їхню обробку та використання, а також зажадати виключення або виправлення / доповнення невірних або неповних персональних даних, відправивши відповідний письмовий запит на ім'я Продавця, на поштову адресу.Дана Покупцем згода на обробку його персональних даних є безстроковою і може бути відкликана шляхом направлення Покупцем письмової заяви на адресу Продавця, на поштову/електронну адресу.

 6. Продавець може імпортувати дані покупця з інших сайтів, які належать Продавцеві, в Інтернет-магазин Продавця.

Продавець має право:

 1. Змінювати цю публічну оферту, ціну на товари, ціни супутніх послуг (наприклад ціну доставки), способи та строки доставки, способи оплати, умови оформлення покупок. Всі ці зміни набувають сили після їхньої публікації в Інтернет-магазині Продавця, або на інших сайтах Продавця, в такій ситуації Покупець вважається проінформованим про цю зміну.

 2. Без узгодження з Покупцем, передати свої обов’язки і права, по виконанню цього договору, третім особам.

 3. Продавець має право використовувати в Інтернет-магазині, або на інших своїх сайтах термінологію.

 4. Продавець має право отримувати інформацію про IP адреси Покупців і всіх інших користувачів Інтернет-магазину або інших сайтів Продавця.

 5. Продавець має право інформувати Покупців про свої акції, знижки, або відправляти Покупцеві іншу інформацію на адресу електронної пошти, за допомогою СМС, або інших каналів зв’язку. Кількість інформаційних розсилок визначає Продавець.

Покупець зобов’язаний:

 1. До моменту заключення договору ( публічної оферти), повністю ознайомитися з цим договором (публічною офертою), Товаром, цінами та іншими умовами Продавця.

 2. Надати Продавцеві достовірні і повні дані для виконання обов’язків Продавця.

 3. Сплатити вартість замовленого Товару і вартість його доставки, на умовах справжнього договору (публічної оферти).

 4. Використовувати Товар, замовлений в Інтернет-магазині Продавця, виключно у власних цілях, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

Покупець має право:

 1. Відмовитися від e-mail або СМС розсилки від Продавця.

 2. Отримати від Продавця замовлений Товар на умовах вказаних в справжньому договорі (публічній оферті).

 3. Пропонувати Продавцеві будь-які зміни в пропозиціях Продавця.

Доставка Товару.

 1. Доставка Товару Покупцеві здійснюється в строки, вказані в Інтернет-магазині Продавця.

 2. Покупець має право обрати собі спосіб доставки, який для нього є найбільш зручним, якщо Інтернет-магазин Продавця пропонує більше способів доставки.

 3. Доставка Товару здійснюється за складу Продавця, що знаходиться на території Чеської республіки.

 4. Доставка Товару Покупцеві за допомогою міжнародної поштової служби. Замовлення в одній посилці, зареєстровані на одну фізичну особу, вартість якого не перевищує 150 EUR, не підлягають оподаткуванню, згідно умов Митного кодексу та інших нормативних актів країни Покупця. Замовлення, що відправляються однією посилкою, на ім’я однієї фізичної особи, вартістю більше 150 EUR підлягають оподаткуванню згідно Митного кодексу та інших нормативних актів країни Покупця. Покупець, в даному випадку, зобов’язаний власним коштом оформити розмитнення посилки з замовленням.

 5. Під час отримання замовлення, в присутності працівника служби доставки, Покупець має перевірити комплектацію замовлення, дізнатися чи вміст посилки відповідає його замовленню. У випадку невідповідності, Покупець складає акт претензії в присутності працівника служби доставки, а також, повідомляє про це Продавця.

 6. Після отримання замовлення Покупець підтверджує, що отримав замовлення у повній комплектації.

 7. Продавець, у випадку необхідності, має право змінити, обраний Покупцем, спосіб доставки і повідомити про це Покупця.

Форс-мажорні обставини.

Будь-яка із Сторін звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цим Договором , якщо це невиконання було викликано обставинами непереборної сили, що виникли після підписання цього Договору . «Обставини непереборної сили» означають надзвичайні події або обставини, які Сторона не могла передбачити, або запобігти доступними їй засобами. Такі надзвичайні події або обставини включають в себе, зокрема: страйки, повені, пожежі, землетруси та інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії державних органів України, інших країн, а також будь-які інші обставини, що виходять за межі розумного контролю будь-який з Сторін. Зміни чинного законодавства або нормативних актів, прямо або побічно впливають на яку-небудь із Сторін, не розглядаються, як Обставини непереборної сили, проте, у разі внесення таких змін, які не дозволяють будь-який з Сторін виконати які-небудь з її зобов'язань за цим Договором, сторони зобов'язані негайно прийняти рішення, щодо порядку роботи з усунення цієї проблеми з тим, щоб забезпечити Сторонам продовження виконання цього Договору.

Відповідальність сторін.

 1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору, Сторони несуть відповідальність, відповідно до законодавства країни Продавця.

 2. Незаконне використання текстової та графічної інформації з Інтернет - магазина переслідується, відповідно до чинного законодавства, згідно з нормами міжнародного права.

Інші умови.

 1. Усі спори, пов'язані з невиконанням, або неналежним виконанням своїх зобов'язань за цим Договором Сторони вирішуватимуть шляхом проведення переговорів.

 2. У разі недосягнення згоди в ході переговорів, спори вирішуватимуться в судовому порядку, відповідно до чинних нормативних актів країни Продавця.